Menu:

Panākumi > Sports

Panākumi sportā 2008./2009. m.g.


Sacensības Dalībnieki Vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības frīsbijā zēniem Mārtiņš Ankalniņš
Raimonds Vingra
Mārtiņš Puhovs
Dāvis Krūtainis
Alberts Sproģis
Daniels Kaģis
Agnis Valds
III vieta
Latvijas VI skolu čempionāts ielu basketbolā. Kopvērtējums pamatskolu grupā. Alīna Apine
Sanda Krūziņa
Evija Zaļkalne
Artis Blumbergs
Jānis Staķavs
Roberts Rozenfelds
Kristaps Remerts
Māris Grenevics
Aleksis Lurins
Artūrs Sacjuks
Žanis Jankovskis
I vieta
Ceļu satiksmes drošības nedēļa Denijs Adamovs
Verners Valters Roģis
Rihards Brencēns
Ierindojās drošības nedēļas labāko skaitā Latvijā
Jauno ceļu satiksmes dalībnieku forums Magnuss Špude
Ralfs Grīnvalds
Deins Alens Cielavs
Sabīne Goša
Linda Rītele
Marta Paškēviča
Dita Marta Mihelsone
Rihards Brencēns
II vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Pavasara kross" Kristiāns Klestrovs (3. klase)
Monta Paškēviča (5. klase)
Žanis Jankovskis (5. klase)
Kitija Jurcika (8. klase)
Ieva Tīsone (10. klase)
Sabīne Grigorjeva (12. klase)

Kārlis Dermaks (7. klase)
Jānis Piuss (12. klase)

1989./90.g.dz
1991./92.g.dz.
1993./94.g.dz.
1997./98.g.dz.
1999.g.dz. un jaun.
1995./96.g.dz.


II vieta




III vieta

Kopvērtējumā:
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
III vieta
Kurzemes novada 2009. gada skolēnu sporta spēles volejbolā Talsos Līva Auziņa
Anita Krauze
Laura Diedišķa
Inta Libkovska
Diāna Kocure
Agnese Jēkabsone
Sabīne Soja
III vieta
Latvijas mēroga sacensības "Veiklo stafetes" Māris Grenevics
Artūrs Sacjuks
Magnuss Špude
Roberts Blumbergs
Egīls Mareks Mitens
Aleksis Kristiņš
Žanis jankovskis
Aija Zaļkalne
Sabīne Goša
Pola Ļaksa
Marta Paškēviča
Adelīna Pērkone
Anete Heiberga
Kitija Harmsone
III vieta
2. skolu kausa izcīņa volejbolā zēniem Artūrs Grieze
Krists Felš-Milbergs
Nauris Mālītis
Intars Jansons
Inguss Veidenbaums
Kārlis Libkovskis
Raimonds Vingra
Miks Leitāns
I vieta
2. skolu kausa izcīņas sacensības volejbolā meitenēm Līva Auziņa
Anita Krauze
Laura Diedišķe
Inta Libkovska
Diāna Kocure
Agnese Jēkabsone
Sabīne Soja
I vieta
Kurzemes novada sacensības basketbolā "Jauno basketbolistu kauss" 95./96. g.dz. Māris Grenevics
Artūrs Sacjuks
Aleksis Lurins
Edgars Puķītis
Rūdolfs Rūtenbergs
Emīls Bileskalns
Nils Ozoliņš
I vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības frīsbijā zēniem 8./9. kl. gr. Mārtiņš Kalmans
Uģis Ērpis
Nauris Stirna
Rihards Kohs
Māris Grenevics
Miku Vējkrīgeru
Artūrs Ķemeris
Edgars Terliņš
III vieta
Kurzemes novada sacensības basketbolā meitenēm 97./98. g.dz. Aija Zaļkalne
Gerda Samorukova
Diāna Mihele
Adelīna Pērkone
Amanda Irbe
Pola Ļaksa
Marta Paškēviča
Agija Vizule
II vieta
Kurzemes novada sacensības basketbolā zēniem 97./98. g.dz. Žanis Jankovskis
Artis Šulcs
Roberts Kukainis
Magnuss Špude
Jēkabs Bumbieris
Rihards Ziemelis
Niklāvs Vasiļišins
Roberts Blumbergs
I vieta
Ventspils skolu sacensības "Veiklās es" Artūrs Sacjuks
Māris Grenevics
Žanis Jankovskis
Magnuss Špude
Roberts Blumbergs
Mareks Mitens
Aleksis Kristiņš
Aija Zaļkalne
Pola Ļaksa
Marta Paškēviča
Adelīna Pērkone
Anete Heiberga
Gerda Jankovska
Kitija Harmsone
Luīze Anna Kalniņa
Sabīne Goša
II vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības frisbijā meiteņu komanda 8.-9. kl. grupa Justīne Bogdanova
Adelīna Vanaga
Sanita Lasmane
Laura Dupāne
Lenija Krūmiņa
Kristīne Garbare
Sanda Krūziņa
Līga Mauzere
Alīna Apine
Elīna Melnbārde
III vieta
Latvijas Jaunatnes Ziemas olimpiāde slidošanā Roberto Puķītis
III vieta
"Lāse 2009" kausa izcīņa skolu komandām volejbolā (meiteņu komanda) Līva Auziņa
Anita Krauze
Laura Diedišķa
Inta Libkovska
Diāna Kocure
Agnese Jēkabsone
Sabīne Soja
Ieva Tīsone
II vieta
"Lāse 2009" kausa izcīņa skolu komandām volejbolā (zēnu komanda) Artūrs Grieze
Krists Felš-Milbergs
Intars Jansons
Ingus Veidenbaums
Nauris Mālītis
Kārlis Libkovskis
Miks Leitāns
Raimonds Vingrs
Kārlis Bērziņš
III vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Krosa stafetes" 1989.-1992. g.dz. (6 x 1000m) A. Jēkabsone
K. Urtāne
S. Grigorjeva
R. Sokolovskis
J. Piuss
M. Ankalniņš
II vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Krosa stafetes" 1997.-1999. g.dz. (6 x 500m) M. Paškēviča
M. Vilemsone
J. Brūvele
E. Terliņš
M. Špude
A. Alševskis
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Krosa stafetes" 1993.-1994. g.dz. (6 x 500m) L. Belova
K. Jurcika
S. Lasmane
M. Priede
R. Saulietis
E. Bingelis
III vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Netradicionālās stafetes" 1989.-1992. g.dz. L. Liepiņa
A. Jēkabsone
K. Urtāne
K. Jurševska
S. Grigorjeva
S. Soja
D. Čoders
K. Felš-Milbergs
M. Ankalniņš
I. Jansons
R. Jāne
E. Zablovskis
III vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Tautas bumba" - 97./98. g.dz. zēnu komanda Artis Šulcs
Magnuss Špude
Roberts Kukainis
Žanis Jankovskis
Pēteris Silarājs
Matīs Ciekals
Deins Alens Cielavs
Roberts Budigins
Niklāvs Vasiļišins
Edgars Terliņš
Mareks Mitens
II vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības "Tautas bumba" Diāna Mihele
Viktorija Ivaņņikova
Sabīne Goša
Aija Zaļkalne
Dita Mihelsone
Marta Paškēviča
Amanda Irbe
Pola Ļaksa
Adelīna Pērkone
Agija Vizule
III vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā - 97./98. g.dz. meiteņu komanda Agija Vizule
Pola Ļaksa
Amanda Irbe
Marta Paškēviča
Adelīna Pērkone
Diāna Mihele
Aija Zaļkalne
Gerda Samorukova
Karīna Beāte Brālīte
I vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā - 95./96. g.dz. meiteņu komanda Sindija Gūtmane
Zane Krūmiņa
Evija Zaļkalne
Monta Kalmane
Danuta Andersone
Monta Zole
Liene Andersone
II vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā - 89./92. g.dz. meiteņu komanda Elīna Svence
Marika Tēvaine
Sarma Šķēle
Simona Matisone
Agata Asare
II vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā - 93./94. g.dz. meiteņu komanda Sanda Krūziņa
Alīna Apine
Adelīna Vanaga
Justīne Bogdanoviča
Sanita Lasmane
I Ivieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā zēniem - vsk. grupa Dāvis Čoders
Krists Felš-Milbergs
Reinis Jankovskis
Jānis Leitāns
Kaspars Bože
Intars Jansons
Kristaps Roģis
Kristaps Kivilands
Miks Leitāns
Gusts Ancāns
III vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā - 95./96. g.dz. zēnu komanda Artis Blumbergs
Kristaps Remerts
Roberts Rozenfelds
Jānis Staķavs
Māris Grenevics
Aleksis Lurins
Artūrs Sacjuks
I vieta
Ventspils pilsētas skolu sacensības basketbolā - 97./98. g.dz. zēnu komanda Žanis Jankovskis
Magnuss Špude
Roberts Kukainis
Pēteris Silarājs
Artis Šulcs
Jēkabs Bumbieris
Edgars Leimanis
Rihards Ziemelis
Roberts Blumbergs
I vieta